Tekelli Mah. 2.Karlık Sok. No:3 , Uçhisar / Nevşehir
İkinci Küme Mevkii No:16, Çavuşin / Nevşehir
ENG
logo
story

Saklı Konak Restaurant

Hikayemiz

Uçhisar’ın köy hayatını bozulmadan yaşamaya devam eden bir sokağında yer alan restoranımız bu sayede ürünlerinin birçoğunu köyden en doğal ve lezzetli haliyle temin etmektedir.

Yemeklerimizin çoğu, köyün dergilere çıkmış en becerikli aşçılarından Pembe Ablamızın geleneksel tandırında ve odun ateşinde pişmektedir. Diğer yemeklerimiz de yine İmran ve Serpil ablalarımızın marifetli elleriyle yapılmaktadır.

Mutfakta profesyonelleşmeme tercihimiz, siz değerli misafirlerimize yöresel lezzetleri gerçek ustalarından sunmak istememizdendir. Öte yandan Saklı Konak’ta yemeklerin sunumu ve personelimizin sizi ağırlaması birinci sınıf restoranların seviyesinde aynı zamanda ev misafirliği samimiyetindedir. Saklı Konak’ta amacımız bütünüyle mideye, göze ve kalbe hitap edebilen bir ziyafet sunmaktır.

Bu amacımızı gerçekleştirme yolunda, 6 sene üst üste bölgenin en iyi yöresel yemek restoranı olarak seçilmemiz, hem doğru yolda olduğumuzu düşünmemize hem de daha çok çalışarak daha fazla misafirimizi mutlu etmek için motive olmamıza sebep olmaktadır. Bu amaçla 2020 yılında Uçhisar Kalesi manzaralı Saklı Terrace Restaurant ve 2021 yılında Çavuşin köyünün kalbinde Saklı Konak Restaurant Çavuşin şubelerini açarak, daha çok kişiye hizmet sunmaya ve Saklı Konak Ailesini büyütmeye devam ediyoruz.

Sizlerle beraber Saklı Konak hikayesini yazmak dileğiyle sizleri de restoranımıza bekliyoruz.

story

Kahvaltı 08:30 - 12:00

Hergün

Öğlen Yemeği 14:00 - 17:00

Hergün

Akşam Yemeği 17:00 - 22:00

Hergün